Karta kredytowa

Oferta 360 w banku, co to jest, które banki oferują kompleksową obsługę?

Banki, aby zachęcić klientów do korzystania z ich usług, tworzą coraz to bardziej atrakcyjne oferty dla swoich klientów. I w ten sposób, konto osobiste zaczyna spełniać wiele dodatkowych funkcji, nie tylko związanych z gromadzeniem środków czy dokonywaniem transakcji. Zobacz, na czym polega oferta 360 w banku oraz gdzie taką kompleksową obsługę możesz otrzymać.

Na czym polega oferta 360?

O ofertach 360 w bankach zaczęło być głośno, gdy Millenium wprowadził produkt o takiej nazwie – konto 360°, którego warunki zaraz dokładniej omówimy. W praktyce jednak nie dotyczy to tylko tego banku, ponieważ chodzi o zapewnienie jak najbardziej kompleksowej obsługi. W jaki sposób?

Posiadając jedno konto, na preferencyjnych warunkach, możesz dokonywać wielu transakcji za darmo, oszczędzać pieniądze, a także korzystać z dodatkowych programów, benefitów, umożliwiających m.in. tańsze robienie zakupów.

Oprócz tego cechą charakterystyczną ofert 360 jest łatwy dostęp do konta, za pomocą aplikacji mobilnych, które są intuicyjne, proste w obsłudze. A jak to wygląda na przykładzie konkretnych banków?

Konto 360° w Millenium

Konto 360° to flagowy produkt banku Millenium, który często wygrywa w różnych rankingach. Co go charakteryzuje? Przede wszystkim brak opłat za prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów, przelewy krajowe oraz przelewy BLIKIEM na numer telefonu. Czy zawsze będzie to bezpłatne? Tak, pod warunkiem, że na konto wpływa co miesiąc w sumie min. 1 000 zł oraz gdy co najmniej raz w miesiącu zostanie dokonana jedna płatność katą lub BLIKIEM. W przypadku niespełnienia tych wymagań zostanie pobrana opłata wynosząca 15 zł miesięcznie.

Co oprócz tego możesz uzyskać w ramach konta 360°? Możliwe jest włącznie Pakietu Bezpieczeństwa dla karty, dzięki któremu dostaniesz miesięcznie do 25 powiadomień SMS o dokonywanych transakcjach. W ramach konta 360° otwierane jest Konto Oszczędnościowe Profit, którego oprocentowanie w kwietniu 2020 roku wynosi 2,6% w skali roku.

Przez rok dostajesz gratis Pakiet Bardzo Pomocny, czyli pomoc fachowca w domu, pomoc IT oraz pomoc medyczną. Po roku możesz dalej korzystać z tych pakietów, płacąc jedynie 5 zł miesięcznie. Możesz też dołączyć do programu Lubię to polecam. Jeśli ktoś skorzysta z twojego polecenia i założy konto w banku, oboje otrzymacie jedną z wybranych nagród.

Dostęp do konta uzyskujesz poprzez aplikację mobilną lub serwis Millenet. Możesz płacić BLIKIEM lub telefonem, a gdy będziesz potrzebować dodatkowych środków, wystarczy złożyć wniosek o kartę kredytową, pożyczkę gotówkową lub kredyt w rachunku bieżącym.

Które banki oferują kompleksową obsługę?

Nie tylko Millenium wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, także inne banki starają się zapewnić im jak najbardziej kompleksową obsługę, która dodatkowo dopasowywana jest do ich potrzeb. Łączenie konta osobistego z kontem oszczędnościowym na dobrych warunkach, prosty sposób otrzymania dodatkowych środków oraz intuicyjna aplikacja mobilna to już standard. A czym jeszcze wyróżniają się oferty?

Santander oraz ING posiadają rozwiązania korzystne dla osób, które często podróżują – to m.in. atrakcyjne przeliczniki oraz karty wielowalutowe. Alior Bank umożliwia wybranie dodatkowe benefitu, takiego jak darmowe przelewy natychmiastowe oraz moneyback, czyli zwrot za płatności kartą. W mBanku dostępne są mOkazje, czyli rabaty do różnych sklepów, a także ośrodków wypoczynkowych.

Przeglądając warunki proponowane w ramach ofert 360, nietrudno jest więc wybrać taki produkt, który będzie spełnić oczekiwania klientów i ułatwiać im codzienne dokonywanie różnych transakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *