Banknoty 20 zł

W jakim banku kredyt? Oferty kredytów gotówkowych

Kredyty gotówkowe znajdują się w ofercie właściwie każdego banku. Są to popularne produkty finansowe, o które ubiega się wiele osób. Wymagania co do udzielenia takiego kredytu nie są zbyt wysokie. Najważniejsze to mieć dobrą zdolność i historię kredytową. Jakim więc ofertom kredytów gotówkowych warto się przyjrzeć?

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy to jeden z popularniejszych produktów finansowych. W porównaniu do kredytów hipotecznych czy mieszkaniowych, stosunkowo łatwo go dostać. Nie jest to produkt celowy, zatem przeważnie nie trzeba podawać, na co zostaną przeznaczone uzyskane środki. Wymagania banków uzależnione są w znacznej mierze od tego, o jaką kwotę będziemy wnioskować. Kredyt gotówkowy można zaciągnąć na kilka tysięcy, ale i kilkaset. W przypadku zobowiązań na niższe kwoty wystarczające będzie zaświadczenie o zarobkach i oczywiście dowód osobisty. Gdzie więc najlepiej wziąć kredyt gotówkowy? Jakie są oferty banków?

Kredyt gotówkowy w Nest Bank

W Nest Bank dostępne są kredyty gotówkowe w kwocie od 1 200 zł do 250 000 zł. Maksymalny okres kredytowania wynosi 144 miesiące. Oprocentowanie kredytu gotówkowego w Nest Bank wynosi ok. 6%, prowizja natomiast to 5%. Raty w takim kredycie są stałe, ubezpieczenie produktu nie jest obowiązkowe. Do podpisania umowy niezbędny jest dokument tożsamości, dokument potwierdzający dochód lub oświadczenie o dochodach.

Kredyt gotówkowy w Citi Handlowy

Kredyt gotówkowy w banku Citi Handlowy może wynosić od 1 000 zł do 150 000 zł. Maksymalny okres kredytowania to 96 miesięcy. O kredyt gotówkowy wnioskować można online. Oprocentowanie produktu wynosi ok. 6%, podobnie jak prowizja. Minimalny wiek kredytobiorcy to 21 lat, maksymalny z kolei to 75 lat. Wymagany jest dowód osobisty i dokument potwierdzający wysokość dochodu, może być w formie elektronicznej – np. wyciąg z konta.

Kredyt gotówkowy w Santander Consumer Bank

W Santander Consumer Bank udzielane są kredyty gotówkowe w wysokości od 5 000 zł do 35 000 zł. Maksymalny okres kredytowania wynosi 60 miesięcy. Produkt ten dostępny jest online, na telefon lub w oddziale banku. Oprocentowanie kredytu gotówkowego wynosi ok. 5%, prowizja natomiast ok. 10%. Ubezpieczenie kredytu nie jest obowiązkowe. Minimalny wiek kredytobiorcy to 18 lat, maksymalny natomiast nie został określony. By otrzymać taki kredyt należy przedstawić dowód osobisty i dokumenty poświadczające uzyskiwane dochody.

Kredyt gotówkowy w Getin Bank

Kredyt gotówkowy w Getin Bank można zaciągnąć na kwotę maksymalnie 200 000 zł. Spłacać go można nawet 10 lat. RRSO kredytu gotówkowego w Getin Bank wynosi ok. 19%. Gotówkę przeznaczyć można na dowolny cel. Wymagane jest ukończenie 18 lat i posiadanie zdolności i wiarygodności finansowej. Wnioskujący mogą liczyć na szybką decyzję kredytową. Klienci banku posiadający konto osobiste mogą już w 15 minut mieć gotówkę na koncie korzystając z prostego procesu przyznawania kredytu bez zaświadczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *